Laureaci

Laureaci Złotych
Certyfikatów Rzetelności 2011

2C PARTNERS SP. Z O.O., Warszawa
A.M.POL-OKNA PCV ANDRZEJ PIOTROWSKI, Warszawa
A2 KOPARKI SP. Z O.O., Tuliszków
ACCO-ACCOUNT & CONSULTING OFFICE ALICJA KORBECKA, Warszawa
AGADENDRON - A.SZYMAŃSKA, B.SZYMAŃSKA SP.J., Raszyn
AGAPIT AGNIESZKA DYJAK PIOTR DYJAK SP.J., Olsztyn
AGENCJA CELNA "ALFA" BOŻENA MICHALSKA, Bramki
AGENCJA ROZWOJU LOKALNEGO SP. Z O.O., Lublin
AGMA FIRMA HANDLOWA WALDEMAR SOBIECKI, Zielonka
AISKO ARTUR JACKOWICZ SP.J., Lesznowola
AKCES P.P.U.H. BRUNON KIELOCH, Czechowice-Dziedzice
ALBO SP. Z O.O., Radom
AL-CON SP. Z O.O., Rybnik
ALFA STAR BIURO PODRÓŻY IZABELA STRZYLAK, SYLWESTER STRZYLAK SP.J., Radom
ALIVIO INVESTMENT SP. Z O.O., Katowice
ANMARK M.KRYŃSKI I WSPÓLNICY SP.J., Warszawa
APAMA ACOUSTIC PROJECT KROMOŁOWSKI PAWEŁ, Częstochowa
AQUILAMED SP. Z O.O., Toruń
ARAKEL GROUP ARAKELYAN SAMWEL, Wrocław
AUTO-BRECZKO SP.J., Kolonia Porosły
AUTORYZOWANY SERWIS LEGALIZACJI GAŚNIC,SPRZĘTU P.POŻ.OGNIOTECH ROMAN RAJCZAK, Krościenko Nad Dunajcem
BAROSZ GWIMET SP. Z O.O., Marklowice
BEST-EKO SP. Z O.O., Żory
BESTIM K. SKÓRZEWSKI, C. REKTOR SP.J., Ceków Kolonia
BETONIARSTWO I USŁUGI BUDOWLANE ASPAK S.C. SONIA KAPSA, JURGIS KAPSA, Nakło Nad Notecią
BIURO ANALIZ MOTORYZACYJNYCH I EKSPERTYZ TECHNICZNYCH LILIANA IWICKA, Janów
BIURO PROMO SP. Z O.O., Kraków
BRÜGMANN S.A., Włocławek
BUDLEX SP. Z O.O., Warszawa
BULTEL INTERNATIONAL (POLAND) SP. Z O.O., Warszawa
BUSINESS PACK SERVICE ARKADIUSZ JARZĄB, Gdańsk
BWP ENTERPRISE SP. Z O.O., Rzeszów
CARGOFORTE SP. Z O.O., Warszawa
CAYA DESIGN MAREK RADKOWSKI, Chodecz
CENTRUM DYSTRYBUCJI I LOGISTYKI MILLENNIUM, Koszalin
CENTRUM HANDLOWE RYŚ SP. Z O.O., Sanok
CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO JANUSZ GOŁYŃSKI, Warszawa
CENTRUM RUSZTOWAŃ P.W. WIESŁAW PIECHNIK, Młoszowa
CEZAR ROMAN RADZIEWICZ, Boguszów-Gorce
CHIC M. DZIURŁAJ D. URBAN SP.J., Ostrzeszów
CIEPIELA TECHNOLOGY PROMOTION ANDRZEJ CIEPIELA, Warszawa
CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE ROBERT BARTKOWIAK, Poznań
CONECO-BCE SP. Z O.O., Gdynia
CONTRACT SP. Z O.O., Warszawa
CONTRACTOR BUILDING-COMPANY PIOTR KĘPKA, Bielsko-Biała
CROMO-STAL SP. Z O.O., Katowice
CYKORIA S.A., Wierzchosławice
D.K.-TRADE DAWID KRAJEWSKI, Zaniemyśl
DANIEL JĘDRZEJEWSKI, ALFA GUARD SECURITY, Czarna Woda
DARIUSZ PAŃCZYK, COFFERAGE, Koleczkowo
DELPHIA YACHTS KOT SP.J., Warszawa
DKD SP. Z O.O., Zielona Góra
DOMBAL GRZEGORZ KOWALCZYK, Warszawa
DOM-EKO SP. Z O.O., Gorzów Wielkopolski
DOMINIK MAŁYSA, Gdańsk
DOMINO MICHAŁ SZAKOWSKI, Ruda Śląska
DRUKARNIA EMBE PRESS S. BEZDEK, M. MAMCZARZ SP.J., Lublin
EFEKT-MEBLE BIUROWE I SZKOLNE MIROSŁAWA SZUSZKIEWICZ, Głogów
EIP SP. Z O.O., Warszawa
ELEKTRIX SP. Z O.O., Warszawa
ELITA SP. Z O.O., Sztumskie Pole
ELLEGANCE SP. Z O.O., Łomża
ELWICO SERWIS HENRYK WIECIŃSKI, Warszawa
EMKA HANDEL-USŁUGI KRZYSZTOF RDEST, Żyrardów
ERONTRANS SP. Z O.O., Pruszcz Gdańsk
EUREKA-FINANSE SP. Z O.O., Szczecin
EURO SAT BIS SP.J PIOTR ŻOGAŁA, DAMIAN ŻOGAŁA, Katowice
EUROIMPEX S.A., Wrocław
EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA SP. Z O.O., Kalisz
EUROSYSTEM POLSKA SP. Z O.O., Przywory
EXPERTAUTOBROKER M. BRAŃSKA I WSPÓLNICY SP.J., Białystok
F.H.U. KING - JANUSZ JAKUBCZYK, Sandomierz
F.H.U. LEMAR HURTOWNIA MATERIAŁÓW ELEKTRYCZNYCH BOŻENA JOPEK, Mysłowice
F.P.H.U. REZOS ZBIGNIEW KRZYSZTOFIAK, Mszana Dolna
FAMILY LIFE POZNAŃ SP. Z O.O., Poznań
FHU GRAF-GAS BĄCZEK EWELINA, Młoszowa
FHU KOBUS S.C. WALDEMAR KOBUS JOANNA BARTOSZEK, Mściszewo
FILAR USŁUGI BUDOWLANE, Kraków
FIRMA HANDLOWA-GRAŻYNA I SŁAWOMIR ZGUBIŃSCY SP.J., Lębork
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA BIO-HYDRET ANDRZEJ KAŁUŻNY, Aleksandrów Łódzki
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOJBUD WOJCIECH KNAPIK, Pińczów
FIRMA KAMILA WIŚNIEWSKI WIESŁAW, Skępe
FIRMA LATEK ZDZISŁAW LATEK I WSPÓLNICY SP.J., Czyste
FIRMA RUTKA S.C. MAREK RUTKA, MAGDALENA RUTKA, ILONA DRYJA, KAROLINA RUTKA, Radom
FIRMA USŁUGOWA DALBA CZESŁAW KREWSKI, Kołobrzeg
FIRMA USŁUGOWA HANDLOWA "EXPRES" KASPRZYK ŁUKASZ, Chorzów
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA DEFROST S.C. JACEK SOCHA, DAMIAN SOCHA, Dębica
FLORIAN SPÓŁDZIELNIA PRACY USŁUG KOMINIARSKICH, Wrocław
FORAS BIS SP. Z O.O. S.K., Szczecin
FUNDACJA KALISKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, Kalisz
GABINET LEKARSKI, PRYWATNY OŚRODEK DETOKSYKACYJNO TERAPEUTYCZNY "JANOCHY" WŁODZIMIERZ GLINKA, Ostrołęka
GLIMAG SP. Z O.O., Gliwice
GLOBAL COLORS POLSKA S.A., Kędzierzyn-Koźle
GOLD DROP SP. Z O.O., Limanowa
GPF GENERALNY PARTNER FINANSOWY ODSZKODOWANIA JACEK WAŚK0-MONIKA SMARŻ SP.J., Tarnów
GREENLAND TECHNOLOGIA EM SP. Z O.O., Janowiec
GTX HANEX PLASTIC SP. Z O.O., Dąbrowa Górnicza
HAGANS LOGISTIC SP Z O.O., Toruń
HERWAPEX FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA, Tomaszów Mazowiecki
HIGHPEX RADOSŁAW PIECHNIK, Syców
HIGIENA SERWIS KATARZYNA PIETRZYK-BILEWICZ, DARIUSZ BILEWICZ SP.J., Warszawa
HOLIDAYCHECK POLSKA SP. Z O.O., Warszawa
INEX IGOR PIETRZAK, Poświętne
INFONET PROJEKT S.A., Żywiec
INPROSYSTEM SP. Z O.O., Bielsko-Biała
INTERNETICA ŁUKASZ IWANEK, Warszawa
INTER-PARTS IMPORT-EKSPORT WALDEMAR BACŁAWSKI, Stawiguda
INVERO INTERNATIONAL EDYTA ABAKUMOWICZ, Kraków
INWEST-BUD SP. Z O.O., Toruń
IREKS PROKOPOWICZ SP. Z O.O., Zakrzew
ISO-NET SP. Z O.O., Gdynia
ITT-SYSTEMY TELEKOMUNIKACYJNE I INTERNETOWE TOMASZ POJDA, Mysłowice
JANUSZ DUDEK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE TERMO-DOM, Wieluń
KADEX GEODEZJA SP. Z O.O., Poznań
KARTON-PACK SP.J. ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ JAKUB SZYRWIŃSKI, ANTONI KACIUBA, BOGDAN PNIEWSKI, Lubsza
KATOWICKI WĘGIEL SP. Z O.O., Katowice
KBB ZAGŁĘBIE KATARZYNA PIOTROWSKA-IMIELSKA, Sosnowiec
KEMAL M. KOWALCZYK R. BEDNARZ SP.J., Lubin
KOBI LIGHT SP. Z O.O. S.K., Rzeszów
KOMPLEKS GASTRONOMICZNO USŁUGOWY MISTRAL S.C.JANINA ŚLEDZIEWSKA, ANDRZEJ ŚLEDZIEWSKI, IWONA ROŻNAWSKA, Marki
KOPRAS SP. Z O.O., Wronki
KSM SP. Z O.O., Nowy Targ
KTS SOFTWARE TOMASZ KALKOWSKI, Toruń
KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W INOWROCŁAWIU, Inowrocław
LESZEK TWAROWSKI CENTRUM EDUKACJI MENTOR, Mońki
LICENCJONOWANA AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA WALKRYS SECURITY KRZYSZTOF WALENDZIEWSKI, Warszawa
ŁAKOĆ SP. Z O.O., Skoczów
M I G IMPORT-EKSPORT GŁOWACKI SP.J., Białystok
MAJSTER-POL KOSIŃSCY SP.J., Mienia
MARCIN POLOCZEK POLNET, Katowice
MARCO-OIL BLANKA KOTKIEWICZ, Raszyn
MARIAN BORKOWSKI PPHU FOLDRUK, Siedlce
MAR-KAR KAROLINA BELICA, Jaworze
MARKO-TYNK MARIUSZ DYLEWSKI, Wielgie
MAX-TOOL II TADEUSZ SĘK, KATARZYNA SĘK, ZDZISŁAW SĘK SP. J., Raszyn
MEDCOM SP. Z O.O., Warszawa
MEDIEN PARTNER DARIUSZ BOGDAŃSKI, Łomianki
MEKBUDEX PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SP. Z O.O., Warszawa
MENNICA WROCŁAWSKA SP. Z O.O., Wrocław
MEPROZET STARE KUROWO SP. Z O.O., Stare Kurowo
MERIGO SP. Z O.O., Kraków
MGT TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY MARIUSZ GRYCZ, Wyszków
MILTECH PRZEMYSŁAW LUBAŃSKI, Szpetal Górny
MJ+ CEZARY JASNOS, Biała
MM CARS SP. Z O.O., Katowice
MOJ S.A., Katowice
MORELE.NET SP.J. RADOSŁAW STASIAK, MICHAŁ PAWLIK, Kraków
MOREX OGÓLNOPOLSKI HURT KSIĄŻKI D. MOSTOWSKA I J. MOSTOWSKI SP.J., Raszyn
MOTO SERVICE ADAM WORWA S.C., Nowy Targ
MPI.PL, Bydgoszcz
MULTIBOX24.PL KRZYSZTOF WOJNO, Marki
MULTISPEKTRUM SP. Z O.O., Warszawa
NAFTOKOR ZDZISŁAW WOJTYŁO, Gdańsk
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZAKŁAD PIELĘGNACYJNO-OPIEKUŃCZY CENTRUM USŁUG PIELĘGNIARSKICH ELŻBIETA PORC, Dąbrowa Górnicza
NORGPOL CZERWIŃSKI SP.J., Warszawa
NOWATECH SP. Z O.O., Wadowice
OBSŁUGA INWESTYCJI WOD-KAN-INVEST IRENEUSZ KOKAWSKI, Nowa Sól
ODLEWNIA ŻELIWA FANSULD J.POSTUŁA, R.RUDZIŃSKI, R.POSTUŁA SP.J., Końskie
OKPOL SP. Z O.O., Skarbimierz Osiedle




OLSZTYŃSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA MGR INŻ. JAN ZDZIARSTEK, Olsztyn
OLYMPIC SPORT SP. Z O.O., Białystok
OPEK SP. Z O.O., Warszawa
P.P.H.U. MAWI MARIA RZEPIŃSKA, Rumia
P.P.H.U. NOWBUD SEBASTIAN NOWAK, Psary
P.P.H.U. PAPAJ AGNIESZKA PRZYWARTA, Ostrowo Kościelne
P.P.H.U. WOJTEX WOJCIECH GODUŃSKI, Łódź
P.P.U.H. KOLMETAL ZENON KAPTUROWSKI, Ostrów Wielkopolski
P.U.H.R. PRIOR JANINA ROSTKOWSKA, JAN ROSTKOWSKI, MAŁGORZATA KUC, Chorzów
P.W. L.G. PNEUMOT SP. Z O.O., Wrocław
PARTNER STEEL SP. Z O.O., Mikołów
PB METALS SP. Z O.O., Kórnik
PCC INTERMODAL S.A., Gdynia
PEKAO CARGO AGENCJA CELNA SP. Z O.O., Warszawa
PERLAN TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O., Warszawa
PODLASKA FABRYKA OKIEN I DRZWI WITRAŻ SP. Z O.O., Łyski
POLITAN SP.J. BOGDAN I RAFAŁ TANNENBERG, Czyżowice
POLMAN S.A., Warszawa
POLSKA KORPORACJA WYDAWCÓW I DYSTRYBUTORÓW DUDKIEWICZ I S-KA SP.J., Warszawa
POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE W GRÓJCU SP. Z O.O., Grójec
PPHU ARD-MEBLE ARTUR ADAMIEC, Mała Wieś
PPHU ARMA-BŁYSK ARKADIUSZ MICHALSKI, Łódź
PREMATOR ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY.USŁUGI SPECJALISTYCZNE BEATA ŁUKASIK, Gdańsk
PROMAG S.A., Poznań
PROMO INFO PAWEŁ SZAR, Sulejówek
PROMOTEC PAWEŁ PODSTAWKA, Lublin
PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE SAGA MIROSŁAW WIECKI, Gdynia
PRZEDSIĘBIORSTWO BADAWCZO-WDROŻENIOWE OCHRONY ŚRODOWISKA ECOPOL SP. Z O.O., Police
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE GÓRSKI SP. Z O.O. S.K.A., Gdańsk
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE HYGIEIA ANNA BADZIŃSKA-CHOJNACKA, JANUSZ CHOJNACKI SP. J., Kraków
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CHEMISTAL SP. Z O.O., Wrocław
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KOSZAŁKA SP. Z O.O., Kartuzy
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ROTEX REGINA ROTH, Poznań
PRZEDSIĘBIORSTWO INWESTYCYJNO-BUDOWLANE BTM SP.Z O.O., Poznań
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI SORBENTÓW I REKULTYWACJI ELTUR-WAPORE SP. Z O.O., Bogatynia
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE "MODMAR" EKSPORT-IMPORT JANUSZ MAREK HUMENIUK, Oława
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE HANDLOWO-USŁUGOWE MARKAB MAREK ZIÓŁKOWSKI, Sufczyn
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE DAAS'' DAWID STARZYCZNY, Wodzisław Śląski
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE PRESTIGE RENATA FASTYN, Maków
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE STAN-MAR SP. Z O.O., Jaworzno
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE MAREK WOJTERA, Wrocław
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE "STEBUD" STEFAN PUSTELNIK, Lusławice
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE DRACO S.C. JAKUB LESIŃSKI, KRZYSZTOF LESIŃSKI, Gdańsk
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "GRAW" MAREK WIELEMBOREK, Ozorków
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-TECHNICZNE ELTECH MAREK SÓJKA, Gdańsk
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FORMATEX LEWANDOWSCY SP.J., Częstochowa
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FORMATEX PLUS LEWANDOWSKI I TOMCZYK SP.J., Częstochowa
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HAWA JAN WALCZAK, Gniezno
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE METKOM TOMASZ KRÓL, Żory
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE R.P.R. RUDOLF PIOTR RÓŻAŃSKI, Zielona Góra
PW WARICOP A. ROGALA, W. ROGALA SP.J., Kielce
R.O.-CAL ALICJA OBIDOWICZ, ROMAN OBIDOWICZ SP.J., Kęty
REMEDIUM - DORADCY FINANSOWI SP. Z O.O., Olsztyn
REMKOWSKI NIERUCHOMOŚCI - TERESA REMKOWSKA, Warszawa
RISER SP. Z O.O., Jaworzno
ROAD TECHNOLOGIES S.C. ARTUR KAMIŃSKI, BARTOSZ MIKRUT, Legionowo
ROTECH POŁETEK ROBERT, Ostrowiec Świętokrzyski
ROTR SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RYPINIE, Rypin
ROZTOCZE ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY ROMAN RAK, Tomaszów Lubelski
RTA SP. Z O.O., Warszawa
SAWA LOGISTICS SP. Z O.O., Warszawa
SERY ŚWIATA MAŁGORZATA KRYSIAK, Łódź
SILESIA CARBO INVESTMENT & TRADE SP. Z O.O., Świętochłowice
SIMA S.C. STANISŁAW TEŚLUK, ANDRZEJTEŚLUK, Szprotawa
SKAUT.PL DARIUSZ MARIUSZ ZAJĄC, Radom
SNS KAMIL MUSKUS; SNS CENTRUM KREDYTOWO - FINANSOWE, Legnica
SOLINEX - TĘPIENIE SZKODNIKÓW HALINA KUZYNOWSKA, Wrocław
SOTER SP. Z O.O., Kolbuszowa
SPEED SP. Z O.O., Łódź
SPOT LIGHT SP. Z O.O., Cisek
STACJA PALIW HANDEL STANISŁAW SIMIŃSKI, Drużbice
STANISŁAW KRZACZEK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY, Klikawa
SUN & FUN HOLIDAYS SP. Z O.O., Warszawa
SUNGRAF II MIROSŁAWA ZASADNA, Chełm
SUPER POWER SP. Z O.O., Michałowice
SYSTEMY INFORMATYCZNE CHODROM SP. Z O.O., Siedlce
SZCZECIŃSKA SZKOŁA WYŻSZA COLLEGIUM BALTICUM, Szczecin
SZPAK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO- HANDLOWE ROMAN SZPAK, Zielona Góra
ŚRUBENA UNIA S.A., Żywiec
TAMA SP. Z O.O., Chorzów
TDM ELECTRONICS SP. Z O.O., Kopana
TMT WADOWICE SP.J. STANISŁAW KWAŚNY, MARIUSZ JASIŃSKI, JACEK STECKO, Wadowice
TOYOTA BIELANY - NAPRAWY POWYPADKOWE, WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI ALEKSANDER KOPESTYŃSKI, Warszawa
TRAILWAY POLSKA SP. Z O.O., Jarocin
TRANS SPEED MARK, MAREK PRZEPIÓRA, Warszawa
TRANSPORT DROGOWY MAREK ZIÓŁKOWSKI, Biała Rawska
USŁUGI INFORMATYCZNE SZANSA GABRIELA CISZYŃSKA-MATUSZEK, Bielsko-Biała
USŁUGI WODNO-KANALIZACYJNE I CENTRALNEGO OGRZEWANIA MIROSŁAW LESIŃSKI, Halinów
VALDI SP. Z O.O., Łódź
WACŁAWEK SP. Z O.O., Babice Nowe
WAPECO SP. Z O.O., Warszawa
WATER PLUS SP.J. DARIUSZ SZLEPER,ZOFIA SZLEPER,WOJCIECH SZLEPER, Kłobuck
WOJSKOWE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KWATERA SP. Z O.O., Warszawa
YAX-WLEKLIK ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ JAN PIOTR WLEKLIK, Legnica
ZAGŁOBA 2 DREWNO EGZOTYCZNE JERZY ROGALA PRZEMYSŁAW ROGALA, Dębe Wielkie
ZAKŁAD BUDOWLANY SITKOWSKI-CZAP SP.J., Mińsk Mazowiecki
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO, Toruń
ZAKŁAD INSTALACYJNO-SANITARNY OGRZEWANIE I GAZ HENRYK PIRÓG, Tychy
ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO KAZIMIERZ MORDKO, Strzelin
ZAKŁAD PRODUKCYJNY WESEM D.M.T. HAJDUK SP.J., Wieliczka
ZAKŁAD STOLARSKO-TAPICERSKI TIGER ANDRZEJ KĘPA, Suwałki
ZAKŁAD URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH I ODPYLAJĄCYCH ZUMIO ZDZISŁAW PAKASZEWSKI, Małogoszcz
ZAKŁADY GÓRNICZO-METALOWE ZĘBIEC W ZĘBCU S.A., Starachowice
ZIZAKO ROBERT KOS, Kraków
ZRB ATRIUM ROMAN WILKOSZ, Jaworzno
ZWK PROJEKTY NADZORY REALIZACJA SP. Z O.O., Warszawa

Kandydaci do Złotych
Certyfikatów Rzetelności 2011

DEWELOPER APKLAN, Rzeszów
GEM-EKO RAFAŁ ROGOWSKI, Zblewo
HENPOL SP. Z O.O., Lublin
PPHU BAU-POL S.C. JACEK NIEMCZYK, JAROSŁAW NOWAK, Łódź
TEOFIL PAWEŁ PAPIERNIK, Tenczynek

Laureaci Złotych
Certyfikatów Rzetelności 2010

Kliknij, aby zobaczyć listę Laureatów Złotych Certyfikatów 2010





 

Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów,
który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.